Speciální technologie


O nás


Společnost Speciální technologie, s.r.o.

byla založena v roce 2002 a od svého založení sídlí v Ostravě - od února 2011 ve vlastních prostorách na ulici U Staré elektrárny 1881/4. V lednu 2010 se výrobní a technická část přestěhovala do nově vybudovaných prostor v Průmyslové zóně František - Horní Suchá.

Činnost společnosti je v současné době rozdělena do čtyř základních oblastí - realizace technologických celků, TZB (klimatizace, chlazení, vzduchotechnika, topení), výroba OK, potrubního uložení a servis čerpadel a míchadel, zastoupení výrobce vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox.

system image

V oblasti realizace technologických celků se jedná zejména o dodávky a montáže potrubních celků a strojních zařízení, přičemž největší část tvoří v současné době projekty odsíření. Konečnými zákazníky jsou především firmy z oblasti energetiky, chemického průmyslu a papírenského průmyslu.

V oblasti TZB společnost realizuje zejména dodávky a montáže klimatizace a vzduchotechniky, a to jak pro zákazníky v oblasti bytové výstavby, tak pro průmyslové aplikace.

Výroba technologických konstrukcí, uložení, obrobků, přesných výpalků a další. Zákazníkům jsou rovněž nabízeny volné výrobní kapacity pro kooperace (dělení materiálu, obrábění, tváření plechů) v obou halách. Servisní činnost - odborný servis a opravy čerpadel a míchadel, ale i dalších strojních zařízení.

Od roku 2013 zastupuje společnost v České republice a na Slovensku výrobce vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox.

Společnost zajišťuje pro své zákazníky projekty různé velikosti a typu - od pravidelného servisu, přes realizaci odstávkových prací až po komplexní realizace dodávek v rámci velkých investičních celků.

Napište nám

Vaše jméno / název firmy:

Váš E-mail:

Oblast dotazu:

Text dotazu:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Odesláním zprávy dáváte společnosti Speciální technologie, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávání

Střediska

Montáže a dodávky technologických celků, potrubí, ocelových konstrukcí zejména v energetice, chemickém a papírenském průmyslu.
PC pump #2
Výrobce high-tech vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox. Zastoupení pro ČR a Slovensko
Realizace TZB, zejména klimatizace, vzduchotechniky, topení a chlazení.
ikonka - vyroba
Výroba konstrukcí, potrubního uložení, přesné výpalky, obrábění, tváření, servis, opravy

Jazyk


Speciální technologie, spectech.cz © eline.cz 2009