O společnosti

Společnost byla založena v roce 2002 a od svého založení sídlí v Ostravě - od února 2011 ve vlastních prostorách na ulici U Staré elektrárny 1881/4. V lednu 2010 se výrobní a technická část přestěhovala do nově vybudovaných prostor v Průmyslové zóně František - Horní Suchá.

Činnost společnosti je v současné době rozdělena do čtyř základních oblastí - realizace technologických celkůTZB (klimatizace, chlazení, vzduchotechnika, topení)výroba OK, potrubního uložení a servis čerpadel a míchadelzastoupení výrobce vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox .



V oblasti realizace technologických celků se jedná zejména o dodávky a montáže potrubních celků a strojních zařízení, přičemž největší část tvoří v současné době projekty odsíření. Konečnými zákazníky jsou především firmy z oblasti energetiky, chemického průmyslu a papírenského průmyslu.

V oblasti TZB společnost realizuje zejména dodávky a montáže klimatizace a vzduchotechniky, a to jak pro zákazníky v oblasti bytové výstavby, tak pro průmyslové aplikace.

Výroba technologických konstrukcí, uložení, obrobků, přesných výpalků a další. Zákazníkům jsou rovněž nabízeny volné výrobní kapacity pro kooperace (dělení materiálu, obrábění, tváření plechů) v obou halách. Servisní činnost - odborný servis a opravy čerpadel a míchadel, ale i dalších strojních zařízení.

Od roku 2013 zastupuje společnost v České republice a na Slovensku výrobce vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox.

Společnost zajišťuje pro své zákazníky projekty různé velikosti a typu - od pravidelného servisu, přes realizaci odstávkových prací až po komplexní realizace dodávek v rámci velkých investičních celků.